YAZ LASTİKLERİ

YAZ LASTİKLERİ

YAZ LASTİKLERİ

İstanbul Lastik Yol Yardım

Yaz lastikleri
Yaz lastikleri, sıcak aylarda daha iyi çok yönlü performans sağlar. Kuru ve ıslak yollara uyum sağlayabilmek için daha ılık havalarda yumuşayan nispeten sert bir hamuru vardır.
Yaz lastiklerinde kış lastiklerinden daha az kılcal kanal ve suda kızaklamayı en aza indiren özel tasarım sırt barları yer alır. Bunlar, sıcak havalarda ıslak ve kuru yollarda hem boylamasına hem de yanlamasına kavramayı artırır.
Çoğu hava koşuluyla başa çıkabilen yaz lastikleri, sert ve soğuk iklimler için uygun değildir. Kış lastiklerinden daha az doğal kauçuk içeren daha sert bir kauçuk bileşimine sahiptirler, bu bileşim +7 C derecenin altında sertleşmeye başlar ve kırılgan hale gelebilir. Bu, yaz lastiklerinin daha az sürtünmeye maruz kaldığını ve yakıt açısından daha verimli olduğunu gösterir.
Yaz lastikleri, genellikle yolda büyük bir ayak izi bırakan blok şeklinde bir sırt desenine sahiptir. Bu, mükemmel yol tutuşu sağlar ve fren mesafesini önemli ölçüde etkiler.

Kamyon, Tır, Kepçe, iş makinası lastiği patladığı bölgeye lastik yol yardım aracımızla en kısa sürede yanınıza gelerek lastik tamirini yerinde yapmaktayız. Kamyon veye Tır Lastiklerinizde meydana gelen sorunlara karşı tam donanımlı ve hazırlıklı bir şekilde hazır bulunmaktayız. Araçlarımızda yedek lastik, bijon, bijon anahtarı, kompresör, sökme takma aparatları, levye, kriko, hava tabancası, jeneratör gibi gerekli tüm araç gereçler yer almaktadır. Lastik tamiri, stepne değiştirme, hava basma, zincir takma, yarılmış lastik tamiri, sibop arızası, akü takviye, lastik değişimi işlemleriniz için yolculuğunuz kabusa dönmemesi için çaba harcıyoruz.