ŞİŞLİ LASTİK YARDIM

ŞİŞLİ LASTİK YARDIM

ŞİŞLİ LASTİK TAMİRCİSİ

İstanbul Lastik Yol Yardım

istanbul'un en önemli yol yardım ve oto lastik servislerinden biri olarak bizler, İstanbul ve ilçelerinin her bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. Özellikle Kamyon, tır, kepçe, iş makinaları uzun araçların lastik tamirleri ile uğraşmaktayız. Uzun yıllardan beri alanında uzman kadrosu ile en uygun lastik yol yardım hizmeti vererek, en yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen köklü bir firmayız.

Kamyon, Tır, Kepçe, iş makinası lastiği patladığı bölgeye lastik yol yardım aracımızla en kısa sürede yanınıza gelerek lastik tamirini yerinde yapmaktayız. Kamyon veye Tır Lastiklerinizde meydana gelen sorunlara karşı tam donanımlı ve hazırlıklı bir şekilde hazır bulunmaktayız. Araçlarımızda yedek lastik, bijon, bijon anahtarı, kompresör, sökme takma aparatları, levye, kriko, hava tabancası, jeneratör gibi gerekli tüm araç gereçler yer almaktadır. Lastik tamiri, stepne değiştirme, hava basma, zincir takma, yarılmış lastik tamiri, sibop arızası, akü takviye, lastik değişimi işlemleriniz için yolculuğunuz kabusa dönmemesi için çaba harcıyoruz.

Şişli Lastikçi

ŞİŞLİ 7/24 LASTİKÇİ

0533 251 97 82

 

Şişli ve çevresinde lastiğiniz ile ilgili bütün problemlerde 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet veriyoruz. Premium mobil lastik araçlarımız ile günün her saati mekan farkı gözetmeksizin yerinde lastik değişimi ile ekonomiden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. İster evinizin önünde ister işyerinizin otoparkında isterseniz de çay veya kahve içmek için oturduğunuzun mekanın oto parkında kısa süre içinde lastiğinizin onarım veya değişimini yapalım. Arayın bulunduğunuz konuma gelerek araçlarınızı yerinden oynatmadan lastik probleminizi giderelim. Şişli ve çevresinde lastiğiniz patladığı her yerden bizi arayabilirsiniz. Saat ve mekan fark etmeksizin Şişli ve çevresinde lastiği patlayan herkese lastik yol yardım hizmeti sağlıyoruz.


Şişli Lastikçi . Şişli Oto Lastik Tamircisi . Şişli Acil Lastik Yol Yardım . Şişli Lastik Yol Yardım . Şişli Lastik Tamircisi . Şişli Acil Lastik Tamircisi . Şişli 7/24 Açık Lastikçi . Şişli Gece Açık Lastikçi . Şişli Nöbetçi Lastikçi . Şişli En Yakın Lastikçi . Şişli Konumuma En Yakın Lastikçi . Şişli Açık Lastikçi . Şişli 24 Saat Açık Lastikçi . Şişli Gece Açık Lastikçi . Şişli Pazar Günü Açık Lastikçi . Şişli Lastik Tamiri . Şişli Pazar Günü Açık Lastikçi .


Hizmet Verdiğimiz Şişli Mahalleleri