ESENLER LASTİK YARDIM

ESENLER LASTİK YARDIM

ESENLER LASTİK TAMİRCİSİ

İstanbul Lastik Yol Yardım

istanbul'un en önemli yol yardım ve oto lastik servislerinden biri olarak bizler, İstanbul ve ilçelerinin her bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. Özellikle Kamyon, tır, kepçe, iş makinaları uzun araçların lastik tamirleri ile uğraşmaktayız. Uzun yıllardan beri alanında uzman kadrosu ile en uygun lastik yol yardım hizmeti vererek, en yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen köklü bir firmayız.

Kamyon, Tır, Kepçe, iş makinası lastiği patladığı bölgeye lastik yol yardım aracımızla en kısa sürede yanınıza gelerek lastik tamirini yerinde yapmaktayız. Kamyon veye Tır Lastiklerinizde meydana gelen sorunlara karşı tam donanımlı ve hazırlıklı bir şekilde hazır bulunmaktayız. Araçlarımızda yedek lastik, bijon, bijon anahtarı, kompresör, sökme takma aparatları, levye, kriko, hava tabancası, jeneratör gibi gerekli tüm araç gereçler yer almaktadır. Lastik tamiri, stepne değiştirme, hava basma, zincir takma, yarılmış lastik tamiri, sibop arızası, akü takviye, lastik değişimi işlemleriniz için yolculuğunuz kabusa dönmemesi için çaba harcıyoruz.

Esenler Lastikçi

ESENLER 7/24 LASTİKÇİ

0533 251 97 82

 

Esenler ve çevresinde lastiğiniz ile ilgili bütün problemlerde 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet veriyoruz. Premium mobil lastik araçlarımız ile günün her saati mekan farkı gözetmeksizin yerinde lastik değişimi ile ekonomiden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. İster evinizin önünde ister işyerinizin otoparkında isterseniz de çay veya kahve içmek için oturduğunuzun mekanın oto parkında kısa süre içinde lastiğinizin onarım veya değişimini yapalım. Arayın bulunduğunuz konuma gelerek araçlarınızı yerinden oynatmadan lastik probleminizi giderelim. Esenler ve çevresinde lastiğiniz patladığı her yerden bizi arayabilirsiniz. Saat ve mekan fark etmeksizin Esenler ve çevresinde lastiği patlayan herkese lastik yol yardım hizmeti sağlıyoruz.


Esenler Lastikçi . Esenler Oto Lastik Tamircisi . Esenler Acil Lastik Yol Yardım . Esenler Lastik Yol Yardım . Esenler Lastik Tamircisi . Esenler Acil Lastik Tamircisi . Esenler 7/24 Açık Lastikçi . Esenler Gece Açık Lastikçi . Esenler Nöbetçi Lastikçi . Esenler En Yakın Lastikçi . Esenler Konumuma En Yakın Lastikçi . Esenler Açık Lastikçi . Esenler 24 Saat Açık Lastikçi . Esenler Gece Açık Lastikçi . Esenler Pazar Günü Açık Lastikçi . Esenler Lastik Tamiri . Esenler Pazar Günü Açık Lastikçi .


Hizmet Verdiğimiz Esenler Mahalleleri