GÜNGÖREN MAHALLELERİ LASTİK YARDIM

GÜNGÖREN LASTİK YARDIM

GÜNGÖREN MAHALLELERİ LASTİK TAMİRCİSİ

İstanbul Lastik Yol Yardım

istanbul'un en önemli yol yardım ve oto lastik servislerinden biri olarak bizler, Güngören'in

ABDURRAHMAN NAFİZ GÜRMAN MAHALLESİ
AKINCILAR MAHALLESİ
GENÇOSMAN MAHALLESİ
GÜNEŞTEPE MAHALLESİ
GÜVEN MAHALLESİ
HAZNEDAR MAHALLESİ
MAREŞAL ÇAKMAK MAHALLESİ
MEHMET NESİH ÖZMEN MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
SANAYİ MAHALLESİ
TOZKOPARAN MAHALLESİ
mahallelerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Kamyon, Tır, Kepçe, iş makinası lastiği patladığı bölgeye lastik yol yardım aracımızla en kısa sürede yanınıza gelerek lastik tamirini yerinde yapmaktayız. Kamyon veye Tır Lastiklerinizde meydana gelen sorunlara karşı tam donanımlı ve hazırlıklı bir şekilde hazır bulunmaktayız. Araçlarımızda yedek lastik, bijon, bijon anahtarı, kompresör, sökme takma aparatları, levye, kriko, hava tabancası, jeneratör gibi gerekli tüm araç gereçler yer almaktadır. Lastik tamiri, stepne değiştirme, hava basma, zincir takma, yarılmış lastik tamiri, sibop arızası, akü takviye, lastik değişimi işlemleriniz için yolculuğunuz kabusa dönmemesi için çaba harcıyoruz.

Güngören Lastikçi

GÜNGÖREN 7/24 LASTİKÇİ

0533 251 97 82

 

Güngören ve çevresinde lastiğiniz ile ilgili bütün problemlerde 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet veriyoruz. Premium mobil lastik araçlarımız ile günün her saati mekan farkı gözetmeksizin yerinde lastik değişimi ile ekonomiden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. İster evinizin önünde ister işyerinizin otoparkında isterseniz de çay veya kahve içmek için oturduğunuzun mekanın oto parkında kısa süre içinde lastiğinizin onarım veya değişimini yapalım. Arayın bulunduğunuz konuma gelerek araçlarınızı yerinden oynatmadan lastik probleminizi giderelim. Güngören ve çevresinde lastiğiniz patladığı her yerden bizi arayabilirsiniz. Saat ve mekan fark etmeksizin Güngören ve çevresinde lastiği patlayan herkese lastik yol yardım hizmeti sağlıyoruz.


Güngören Lastikçi . Güngören Oto Lastik Tamircisi . Güngören Acil Lastik Yol Yardım . Güngören Lastik Yol Yardım . Güngören Lastik Tamircisi . Güngören Acil Lastik Tamircisi . Güngören 7/24 Açık Lastikçi . Güngören Gece Açık Lastikçi . Güngören Nöbetçi Lastikçi . Güngören En Yakın Lastikçi . Güngören Konumuma En Yakın Lastikçi . Güngören Açık Lastikçi . Güngören 24 Saat Açık Lastikçi . Güngören Gece Açık Lastikçi . Güngören Pazar Günü Açık Lastikçi . Güngören Lastik Tamiri . Güngören Pazar Günü Açık Lastikçi .